+2 votes
46 views

Pershendetje! A mund te behet Affiliate Marketing ketu ne shqiperi , me amazon .
Affiliate Marketing eshte shume e zhvilluar ne vende te tjera te botes , sipas kesaj amazon .psh jep 10% nese shitet nje produkt , desha te dija a eshte e mundur nje gje e tille ne Shqiperi , a pranohet vendi jone me sakte? Flm paraprakisht .

asked in Informatike by (140 points)   | 46 views
Duke pare se ju kerkoni pergjigje specifike po mundohemi ta shperndajm sa me shume si pyetje ne menyre qe ju te merrni pergjigjen e duhur.faleminderit

Please log in or register to answer this question.

Mirë se vini në StackOverFlow Albania, ku mund të bëni pyetje dhe merrni përgjigje nga anëtarët e tjerë të komunitetit.

 1. redian.copa

  140 pikë

 2. HyGert Metallari

  140 pikë

 3. GiftedPsychics717888

  100 pikë

 4. EvaPartin814

  100 pikë

Dhurata mujore
1. Vendi pare: Profesor
2. Vendi dyte: Mjeshtër
3. Vendi 3: Student

14 në linjë
10 Antar dhe 4 mysafir
Vizitat sot : 3867
Vizitat e djeshme : 5789
Të gjitha Vizitat : 232156
62 questions
118 answers
108 comments
2,140 users